Інформація по темі "" | Публікації по тегу
14.10.25
1798 1
Друкувати
Обране

Уряд змінив порядок оплати праці держслужбовців податкових органів

На засіданні 10 жовтня 2025 року Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови №1346 від 28.12.2020 «Деякі питання оплати праці державних службовців податкових органів».

Що змінюється

Із документа виключено норму, яка передбачала виплату державним службовцям податкових органів за додаткове навантаження у зв’язку з виконанням обов’язків за вакантною посадою відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».

Натомість постановою встановлено новий порядок оплати праці: за виконання обов’язків тимчасово відсутнього державного службовця передбачена виплата у розмірі 50% посадового окладу тимчасово відсутнього працівника.

Мета змін

Рішення спрямоване на уніфікацію підходів до оплати праці та приведення умов винагороди у податкових органах у відповідність до загальних правил державної служби.

Джерело: телеграм-канал Тараса Мельничука, представника уряду у Верховній Раді

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
1
Наталя
14.10.2025
А в інших державних органах, особливо на районному рівні, де після "реформи" уже працювати нікому, не потрібно встановлювати виплату за виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників? Нехай даром працюють?! Чи на засіданнях уряду представники податкової бувають частіше ніж представники низів, мабуть тому такий вибірковий підхід. Сумно.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
70
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×